Oferta

Witamy na naszej stronie Dj Virus Team. Obsługujemy zarówno wesela, poprawiny, studniówki, komersy, eventy firmowe, festyny, zabawy, imprezy plenerowe czy imprezy okolicznościowe takie jak andrzejki. Imprezy z nami to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich. Posiadamy 14 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu doskonale wiemy, jak sprawić by impreza nieustannie toczyła się na parkiecie. W trakcie nie zapominamy o najmłodszych gościach, dla których mamy przygotowane balony, maski i dodatkowe atrakcje.

W swojej pracy korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości takich marek jak Pioneer, Akg, Dbx, Electro Voice, Showtec i Apple. Oprócz części muzycznej, realizujemy także profesjonalne oświetlenie sali, indywidualnie dostosowane do potrzeb Klienta. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie obecnie dostępnym na rynku.DJ WIRUS TEAM

 

 

Sprzęt, którym dysponujemy:
– nagłośnienie Electro voice oraz Naw o mocy 4,5 kW (nagłośnienie imprezy dla około 400 osób)
– oświetlenie integralne, w skład którego wchodzą: 6 x ruchoma głowa, 4 x belka led, 12 par led
ponadto dysponujemy projektorem multimedialnym idealnym do wyświetlenia życzeń, filmików czy zdjęć podczas imprezy.

O nas

Z obsługą imprez jesteśmy związani od 2003 roku, co łącznie daje 14 lat doświadczenia, do którego w pakiecie należy jeszcze dodać muzyczną pasję. W 2005 roku we dwójkę jako bracia – Mirek i Waldek – zaczęliśmy działać pod nazwą Dj Virus Team. Przez te wszystkie lata nasza muzyka wyciągała gości na parkiet i tworzyła dobrą oprawę każdej imprezy. Pięć lat temu, w 2012 roku, Waldka zastąpił Bartosz i właśnie w takim duecie gramy do dzisiaj.

Mirek – na codzień spełniony mąż i ojciec, z zawodu kierownik punktu sprzedaży kas fiskalnych, jest założycielem Dj Virus Team. Muzyka to jego pasja, którą stale rozwija.

Bartosz – w teamie od 2012 roku, jest realizatorem oświetlenia w teamie od 2012 roku. Pełen pomysłów na aranżacje muzyczne, animacje i dobrą zabawę.

Każda przeprowadzona impreza to nowe doświadczenie, dzięki któremu Dj Virus Team może stale polepszać jakość swoich usług.Dodatkowo stale podnosimy swoje kwalifikacje na kursach dla wodzirejów.   Jako duet stanowimy idealny zespół dj’ski na każdą imprezę.
– zarówno w sali jak i w plenerze. Dj Virus Team to najlepsza oprawa muzyczna oraz najlepszy wodzirej na wesele, jakiego można zagwarantować swoim gościom.Dj Virus Team Wodzirej

 

Galeria
« 2 z 5 »
Lokalizacja
Kontakt
505 834 692
miroslaw.cieplak@gmail.com
Dj Virus Team
ul. Brzozowa 8
22-470 Zwierzyniec
djvirusteam.pl